Ar galiu dalyvauti „Haunted Dinner“, jei esu alergiškas ar tam tikrų produktų nevalgau dėl kitų priežasčių?

Taip. Rezervacijos metu būtinai informuokite, jei esate vegetaras ar veganas, ar alergiškas kokiems nors maisto produktams. Gamindami patiekalus būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas. 

Ar „Haunted Dinner“ metu maistas bus tinkamas valgyti?

Tikrai taip. Vakarienės metu maisto kokybė bus puiki, o vakaro metu vyks interaktyvus spektaklis, kuris maisto valgymą pavers įdomia patirtimi.

Koks maistas patiekiamas vakarienės metu?

 Vakarienės metu bus patiekiami: užkandis, karštasis patiekalas ir desertas. Tikslų meniu sužinosite vakaro metu.

Kiek laiko trunka vakarienė?

„Haunted Dinner“ trunka apytiksliai 1,5 val.

Ar „Haunted Dinner“ gali dalyvauti vaikai?

Šis vakaro patyrimas yra skirtas asmenims nuo 16 metų. Perspėjame, kad renginio metu būsite gasdinami.

Ar aš būsiu įtrauktas į „Haunted Dinner“?

„Haunted Dinner“ - interaktyvus vakaras su siaubo elementais. Tad ne tik stebėsite viską iš šalies, bet ir patys būsite įtraukti į pasirodymo istoriją.

 

Jau dalyvavau „Haunted Dinner“ vakarienėje. Ar verta išbandyti dar kartą?

Šis pasirodymas su vakariene turi scenarijų, tačiau, kaip ir daugelyje pasirodymų yra daug improvizacijos, tad kiekvienas renginys turės kažką išskirtinio.

Ar išankstinė rezervacija privaloma?

Taip. „Haunted Dinner“ yra populiarus renginys, tad dažniausiai visos vakarienės vietos būna rezervuotos; patariame registruotis kaip įmanoma anksčiau. Rezervaciją atlikti galite mūsų rezervacijos sistemoje. 

Koks „Haunted Dinner“ amžiaus cenzas?

Siaubo vakarienė „Haunted Dinner“ nerekomenduojama asmenims iki 16 m. Renginio turinys gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams. Taip pat, nerekomenduojame šio renginio, jei turite širdies sutrikimų ar kitų rimtų problemų, dėl kurių staigus išgastis gali turėti poveikį Jūsų sveikatai.

Kada vyksta renginiai?

Vakarienės organizuojamos darbo dienomis (dažniausiai - antradienį) 19 val., iš anksto numatytomis datomis, susirinkus bent 20 asm. grupei. Visas datas rasite čia >

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje